Zarejestruj się na targi Greenpower


Najwyższy czas, byzarejestrować się na targi Greenpower,które odbędą się w Poznaniu w dniach 10-12 maja 2016 r. To największa w Polscewystawa sektora OZE.  

 

Rokroczniejakość targów Greenpower doceniają wystawcy, którzy twierdzą, że są to jedne znajlepszych targów dotyczących zielonej energii. Do Poznania, pozaprzedstawicielami grup energetycznych, zjeżdżają prywatni inwestorzyzainteresowani energooszczędnymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami zzakresu wykorzystania OZE, przedstawiciele samorządu terytorialnego (gmin,powiatów, województw), przedstawiciele firm działających w branży turystycznej,hotelarskiej i SPA,

 

Targi dlaprofesjonalistów

Wartozarejestrować się przed targami w Internecie nie tylko dlatego, że pozwala touniknąć kolejek przy wejściu na targi. Rejestracja internetowa uprawnia profesjonalistówprzede wszystkim do bezpłatnego uczestnictwa w Greenpower.

 

Dotej pory swoją obecność na targach zapowiedziałojuż kilkaset specjalistów. Jak pokazują badania przeprowadzone podczasminionych edycji, biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się nanowe relacje inwestorskie. Na targi rejestrują się właściciele (26%),menadżerowie wyższego szczebla (kierownik 25%, dyrektor 17%, prezes 16%), atakże specjaliści odpowiadający za zakupy w firmie czy wdrażanie nowychtechnologii (16%).

 

Targiw Poznaniu przy promocji Greenpower wykorzystują wszystkie kanały komunikacjiwchodzące w skład direct marketingu – począwszy od rozwiązań informatycznychpoprzez własną drukarnię, Centrum Logistyczne, zespół Contact Center aż posekcję baz danych, która we współpracy z sekcją zwiedzających czuwa nadaktualizacją i pozyskiwaniem nowych kontaktów branżowych. W tym roku dobezpośredniego udziału w targach zaproszono ponad 8.000 profesjonalistów z Polski,Niemiec, Czech, Ukrainy i Litwy.

 

Co na ekspozycji?

Natargowych gości czekać będzie bogata oferta głównie polskich, ale takżezagranicznych firm. Do grona wystawców Greenpower wciąż dołączają kolejni, alejuż teraz swój udział zgłosili przedsiębiorcy z Niemiec, Belgii, Szwecji, Chin,a nawet z odległego Izraela. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą zzakresu fotowoltaiki, biopaliw, biomasy, energii wodnej i wiatrowej, orazpoznać nowe technologie energooszczędne.

 

Ekspozycjęwzbogacą targowe wydarzenia, takie jak energetyczny talk-show w ramach GlobuPełnego Energii (10-11 maja), dyskusje podczas Forum „Fotowoltaika dla każdego”(10 maja) i seminarium „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo rolne” (11maja). Odbędą się także debaty na temat biogazu, biopaliw, biomasy,finansowania zielonych inwestycji.

 

W elitarnym gronie

Tegorocznetargi Greenpower odbywać się będą w ramach cyklu wydarzeń targowo-konferencyjnychdedykowanych dla branży energetycznej pod nazwą Energy Future Week. Cykl obejmuje,oprócz wspomnianych targów Greenpower, także Międzynarodowe Targi EnergetykiEXPOPOWER, wystawę InnoPower wraz z ERRA Regulatory Innovation Day,Międzynarodowy Kongres Naukowo-Przemysłowy ENERGIA.21 oraz międzynarodowąkonferencję GasReg.21.

 

CelemEnergy Future Week jest szersze otwarcie się na problemy nowoczesnejenergetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródełenergii, wyznaczanie trendów dla energetyki Europy Środkowowschodniej, wymianamiędzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do rozwoju.

 

Doudziału Energy Future Week zostali zaproszeni światowej klasy praktycy,eksperci i naukowcy, a także krajowe oraz zagraniczne koncerny energetyczne,administracja centralna i samorządowa, uczelnie wyższe, jednostkibadawczo-rozwojowe, producenci urządzeń i technologii energetycznych orazdystrybutorzy.

 

mat. pras.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here