Zakończyły się targi Expopower i Greenpower

To było dobre biznesowe spotkanie profesjonalistów – tak można krótko podsumować targi Expopower i Greenpower, które w czwartek zakończyły się w Poznaniu.

Wystawcy pochlebnie wypowiadali się na temat ilości i jakości odbytych spotkań oraz przeprowadzonych biznesowych rozmów. Do Poznania zjechali klienci nie tylko z Polski, ale też m.in. z Arabii Saudyjskiej, Austrii, Belgii, Białorusi, Czech, Chin, Danii, Hiszpanii, Holandii, Kazachstanu, Korei Południowej, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Niemiec, Włoch oraz Pakistanu.

Tegoroczne targi Expopower i Greenpower obfitowały w wydarzenia dedykowane specjalistom – odbyło się 20 konferencji, warsztatów i szkoleń. Sale pełne były słuchaczy – do Poznania zjechało kilka tysięcy profesjonalistów spragnionych najnowszej wiedzy.

Oprócz wydarzeń – zwiedzający mogli się zapoznać z ofertą blisko 250 firm z zakresu energetyki, elektrotechniki, budownictwa energetycznego i technologii energooszczędnych, energii cieplnej, oświetlenia, telekomunikacji energetycznej, smart grids oraz energii odnawialnej (energia wiatru, wodna, słoneczna, geotermalna, biopaliwa, biogaz).

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję targów Expopower i Greenpower: do zobaczenia ponownie w Poznaniu w dniach 13-15 maja 2014 r.!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here