Władca Świata 2015: Zagraj i wygraj


Portale reo.plnaukaoklimacie.pl oraz ziemianarozdrozu.pl wspólnie zapraszają na konkurs „Władca Świata 2015” – zagraj w strategiczną grę komputerową „Świat na rozdrożu” i wygraj cenne nagrody.

W grze „Świat na rozdrożu” możesz zasiąść w „sterowni” planety i pokierować jej losami. Możesz podejmować decyzje wpływające na gospodarkę, postawy społeczne, rolnictwo, infrastrukturę energetyczną, zanieczyszczenia itd. Cel jest prosty: ludzie mają być zadowoleni. Im lepiej zaspokajasz ich potrzeby i unikasz kryzysów, tym wyższy będzie Twój wynik.

Gra

Przejdź na stronę z grą i pobierz aktualny plik WAC.zip (wersja 1.2.1.291 z 18 listopada 2015). Rozpakuj pobrane archiwum z grą do katalogu, w którym gra będzie miała uprawnienia do zapisu (np. C:WAC, ale nie C:Program FilesWAC). W katalogu znajdziesz plik WorldAtCrossroads.exe. Uruchom go.

Konkurs „Władca Świata 2015”

Twoim celem będzie rozegranie scenariusza „Kryzys energetyczny”, grając całym światem i rozpoczynając rozgrywkę w 2015 roku przy ustawieniach domyślnych. Zanim podejmiesz to wyzwanie, rekomendujemy zapoznanie się z samouczkiem „Szybkie wprowadzenie do gry” oraz instrukcją.

Konkurs odbywa się w dniach 30.11.2015 – 28.01.2016 i obejmuje dwa etapy:

• Etap I: przesyłanie wyników rozgrywki i opisów, 30.11.2015 – 03.01.2015,
• Etap II: głosowanie i ocena, 13.01.2016 – 25.01.2016.

W Etapie I uczestnicy konkursu prowadzą rozgrywkę. Na adres e-mail reo@reo.pl przysyłają zapis gry (w formie pliku archiwum zip, tworzonym na koniec rozgrywki za pomocą opcji „Stwórz zapis gry do oceny”) oraz (opcjonalnie) tekst towarzyszący – opisujący doświadczenia z grą, rozegrany scenariusz (można opisać doświadczenia z dowolnym scenariuszem), przemyślenia związane z tematyką symulacji itp.

Przesłane teksty zostaną umieszczone na stronie www.wladcaswiata.pl.

W Etapie II za pośrednictwem strony www.wladcaswiata.pl można będzie głosować na przesłane przez uczestniczących w konkursie graczy teksty.

Większość punktów w rankingu będzie przydzielana za osiągnięty wynik, dodatkowe punkty będzie można uzyskać za tekst towarzyszący. Szczegóły opisane są w regulaminie.

Jury podsumuje uzyskane przez graczy punkty i 28.01.2016 opublikuje wyniki konkursu.

Bieżące informacje o konkursie podawane będą na stronie www.wladcaswiata.pl oraz portalach reo.pl,naukaoklimacie.plziemianarozdrozu.pl i ich stronach FB.

Nagrody

Uczestnik konkursu, który uzyska najwyższy wynik, otrzyma nagrodę główną, którą jest bon na sprzęt sportowy o wartości 1500 złotych, do zrealizowania w sklepach sieci GO Sport. Osoby, które uzyskają dwa kolejne najwyższe wyniki otrzymają czytniki książek elektronicznych Kindle. 10 osób, które uzyskają najlepszy wynik, dostanie najnowszą książkę Marcina Popkiewicza pt. “Rewolucja Energetyczna. Ale po co?” z osobistą dedykacją autora.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

fot. Władca Świata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here