Novavis ma umowę z Credit Agricole dot. finansowania instalacji PV dla klientów


Novavis, notowana na NewConnect spółka z sektora OZE, podpisała umowę z bankiem Credit Agricole na udzielanie przez spółkę jej klientom niskooprocentowanych kredytów do wysokości 80 tys. zł przeznaczonych na finansowanie instalacji fotowoltaicznych – wynika z informacji przekazanej przez firmę.
 

-Dzięki podpisanej umowie Novavis uzyskał nowe narzędzie wsparcia sprzedaży dla odbiorcy indywidualnego. Umowa stwarza nowe możliwości dla klientów poszukujących produktu wraz z finansowaniem – podał Novavis.
 

Spółka podkreśla, że współpraca zapewnia obsługę sprzedażową zarówno w siedzibie Novavis, jak i poza nią. – Możliwość udzielania przez spółkę niskooprocentowanych kredytów do wysokości 80 tys. zł na instalacje fotowoltaiczne wraz z montażem stanowi nowatorskie podejście do sprzedaży asortymentu OZE w Polsce – zaznacza firma.
 

Strony porozumiały się w sprawie wsparcia merytorycznego dotyczącego zarówno usług bankowych jak i zastosowania fotowoltaiki. Credit Agricole Bank Polska zobowiązał się przeszkolić pracowników Novavis w zakresie sprzedaży produktów finansowych.
 

Spółka Novavis, która zadebiutowała na NewConnect na początku lipca 2013 roku zajmuje się działalnością inwestycyjną i handlową na rynku Odnawialnych Źródeł Energii.
 

fot. freeimages.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here