Novavis ma umowę o współpracy z EL-PUK przy projektach fotowoltaicznych


Novavis, notowana na NewConnect spółka z sektora OZE, podpisała umowę partnerską o współpracy ze spółką EL-PUK, dotyczacą projektów fotowoltaicznych – poinformował Novavis.

– Strony ustaliły, że będą wspólnie realizować projekty fotowoltaiczne z wykorzystaniem asortymentu oferowanego przez Novavis oraz dedykowanych systemów montażowych produkowanych przez EL-PUK – podał Novavis.

EL-PUK jest jednym z głównych producentów tras kablowych oraz konstrukcji stalowych w Polsce. Firma wchodzi w skład grupy, która należy do PUK-WERKE KG Berlin. Grupa buduje konstrukcje wsporcze dla instalacji fotowoltaicznych m.in. w Niemczech, Czechach, Austrii, Włoszech i Arabii Saudyjskiej.

Spółka Novavis, która zadebiutowała na NewConnect na początku lipca zajmuje się działalnością inwestycyjną i handlową na rynku OZE.

W maju 2013 r. Novavis przeprowadził emisję prywatną akcji serii C z której pozyskał 1 mln zł z przeznaczeniem m.in. na budowę sieci sprzedażowej punktów pod marką ‘Voolt’ oraz zakup nieruchomości pod instalacje fotowoltaiczne średniej mocy.

zdj. sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here