Michał Żebrowski edukuje jak żyć w kontakcie z naturą


ENEA S.A. uruchomiła nowy edukacyjny serwis internetowy, promujący ekologiczne zachowania i energooszczędne podejście do korzystania z zasobów energetycznych. Przewodnikiem po stronie www.wkontakcieznatura.pl jest Michał Żebrowski, który przekonuje, że zielona energia to styl życia.

W trzech blokach tematycznych, poświęconych produkcji energii z wiatru i wody oraz oszczędzaniu Michał Żebrowski wprowadza użytkowników w świat zielonej energii. Internauci dowiadują się m.in. o sposobach pozyskiwania energii z wiatru, szczegółach działania elektrowni wodnych oraz zaletach użytkowania energooszczędnych żarówek. Wszystko to z zastosowaniem zaawansowanych technologii, w formie interaktywnych filmów, angażujących odbiorców poprzez odpowiedzi na pojawiające się zagadki i montaż obrazu. Oprócz interaktywnej części serwis wzbogacony został o bazę wiedzy, w której znaleźć można informacje na temat produkcji energii ze źródeł odnawialnych i walorów jej użytkowania oraz liczne energetyczne ciekawostki.

Serwis jest częścią kampanii wizerunkowej firmy, której pierwszą odsłoną była reklama pod hasłem „Chcę się uczyć żyć w kontakcie z naturą” z Michałem Żebrowskim. Jej ważnym elementem jest edukacja odbiorców w zakresie racjonalnego użytkowania energii. O tym, że warto iść z duchem czasu i zmieniać nawyki oraz przyzwyczajenia, ENEA przekonywała ostatnio swoich konsumentów – uczestników konkursu Eko-logiczni, którzy na własnej skórze uczyli się oszczędzać, nie rezygnując z codziennych wygód.

Strona www.wkontakcieznatura.pl będzie rozwijana i uzupełniana o kolejne moduły poświęcone odnawialnym źródłom energii, by w przyszłości stać się kompleksowym źródłem wiedzy o energii, jej produkcji i racjonalnym wykorzystaniu. Twórcą koncepcji i wykonawcą projektu jest agencja interaktywna MRM Worldwide.

Redakcja reo.pl

fot.: www.wkontakcieznatura.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here