Marek Lelątko nowym Wiceprezesem Enea Operator

Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Enea Operator Sp. z o.o. powołało Marka Lelątkę na stanowisko członka Zarządu ds. ekonomiczno-finansowych. Nowy wiceprezes obejmie je 1 kwietnia br. Do tej pory był dyrektorem Departamentu Controllingu w spółce Tauron Dystrybucja. Wcześniej m.in. pełnił tam obowiązki dyrektora Departamentu Finansów i Rachunkowości.

Marek Lelątko jest ekonomistą, absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył tam kierunek Finanse i Bankowość, w specjalizacji Rachunkowość, a także studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw. Nowy członek Zarządu Enea Operator jest także absolwentem programu Executive MBA Stockholm University School of Buisness i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu strategii, finansów i controllingu zdobywał w spółkach energetycznych, w tym na wyższych stanowiskach kierowniczych.

Jak informuje spółka, powołanie Marka Lelątki na członka Zarządu spółki Enea Operator zostało poprzedzone postępowaniem kwalifikacyjnym.

Redakcja reo.pl
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here