KTO NAMI NAPRAWDĘ RZĄDZI? Prawdę o tym pokrywają charakterystyczne łuski

Bzdura o repltilianach jest tak głupia, że aż śmieszna

AUDIO REO. Posłuchaj tekstu na nagraniu, czyta Hubert Augustyniak


Wolność, równość, braterstwo, prawa człowieka, ludzi, niezależność – to wszystko mrzonki i mity. Wydaje się nam, że mamy wpływ na to, co się dzieje, nawet jeśli przy urnach oddajemy władzę w ręce nieodpowiedzialnych idiotów*, ale to wszystko bzdura.
Tak naprawdę rządzą nami pradawne istoty, których dzieje są o wiele starsze niż historia rodzaju ludzkiego. Są zmiennokształtni, mogą zatem przyjmować postać dowolnej osoby, podszywać się pod nią i zajmować jej miejsce, żeby realizować swoje cele i wyzyskiwać ludzkość. Na szczęście wśród ludzi nie brakuje takich, którzy znają PRAWDĘ i robią wszystko, by społeczeństwa dowiedziały się o niej.


Duży sukces pod względem wyciągania na jaw tych niewygodnych faktów osiągnięto już w USA, chociaż ślepa na prawdziwą wiedzę Europa wciąż pozostaje daleko w tyle. Według badań przeprowadzonych w USA przez pracownię Public Policy Poling w 2012 roku 4% mieszkańców USA (czyli około 12 milionów osób) wierzy, że rządzą nami reptilianie – rasa inteligentnych jaszczurów.

Reptilianie (na pierwszym planie) charakteryzują się inteligencją imponując wpływowym osobom zazdroszczącym tej cechy.

Czy 12 milionów może się mylić? To musi dawać do myślenia. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to przypomnijmy fakt z 2011 roku. Podczas wywiadu radiowego Luis C. K., aktor i filmowiec (a także satyryk standupowy, ale to pomińmy), wielokrotnie pytał Donalda Rumsfelda, byłego sekretarza obrony w administracji George’a W. Busha, czy to prawda, że on i ekswiceprezydent Dick Cheney są jaszczurami i czy smakuje im ludzkie mięso. I co? Rumsfeld nie tylko nie odpowiedział. Kręcił, plątał się i unikał jednoznacznej odpowiedzi. Czyż to nie jest dowód na to, że miał coś do ukrycia?

fot. deviantart.com

Nie ma pełnej zgodności, co do pochodzenia reptilian. Według kanadyjskiego paleontologa Dale’a Russella, reptilianie mieli wyewoluować z żyjącego w górnej kredzie (ok. 70 milionów lat temu) dinozaura ptakopodobnego troodona. Charakteryzował się on wyjątkowo dużym mózgiem. Dzięki inteligencji przetrwał uderzenie asteroidy, która wywołała wielkie wymieranie, kończące erę dinozaurów i późniejsze zmiany klimatyczne.

Co prawda Russell twierdził, że jego teoria to tylko eksperyment myślowy z gatunku co by było, gdyby, jednak taki kamuflaż jest zrozumiały. Paleontolog chciał po prostu ukryć się przed zemstą reptilian za ich ujawnienie…

Według Brytyjczyka Davida Icke’a, byłego piłkarza, pisarza i rzecznika prasowego brytyjskich Zielonych, reptilianie przybyli na Ziemię z kosmosu. Konkretnie z układu Alfa Draconis, najjaśniejszej gwiazdy w gwiazdozbiorze (nomen omen) Smoka, już w czasach starożytnego Sumeru. Dowodem na to jest obecność mądrych jaszczurów-smoków w mitologiach Sumeru i Chin, a i smok wawelski też był reptilianinem (o czym dalej) czy mówiący wąż, który wiedzie ludzi do złego w Księdze Rodzaju.

Porwanie Baltazara Gąbki

Icke zdemaskował niektórych reptilian – między innymi prezydenta George’a W. Busha, królową Elżbietę II oraz aktora i piosenkarza Krisa Kristoffersona. Odkrył również, że to właśnie jaszczury odpowiadają za zamachy w Oklahoma City, ataki na World Trade Center 11 września 2001 roku, Protokoły Mędrców Syjonu i holocaust. To oni stworzyli iluminatów i rząd światowy, który dąży do zagłady ludzkości i przemienienia jej w armie bezwolnych niewolników za pomocą metali ciężkich w szczepionkach.

To wszystko brzmi absurdalnie? Nie dajcie się zwieść pozorom! Otwórzcie oczy nA prawdĘ.

Są dowody na to, że za ukrywaniem prawdy stoi Watykan, który o wszystkim od dawna wie i wszedł w konszachty z reptilianami. Polska ma zaś szczególną rolą w walce z reptilianami i zniszczeniem ludzkości w ogóle. Odkrywa to blog Tajne Archiwa Watykańskie czyli Wielka Pobudka Słowian, który o swojej misji pisze tak: Blog ten ma na celu prezentowanie wiedzy usilnie strzeżonej i od wieków ukrywanej przed ludźmi przez Watykan oraz związane z Watykanem tajne stowarzyszenia, ma związek z nadchodzącą Wielką Zmianą i jest pomyślany jako przewodnik stopniowo przygotowujący polskich katolików na zbliżający się dla wszystkich z każdym rokiem… wielki szok poznawczy.

Victor Orban uważa że problem Reptilianie jest już za nim

Obok prezentowania prawdziwej wiedzy w postaci licznych wypowiedzi Jerzego Ziemby, walki ze szczepionkami, odkrywania prasłowiańszczyzny i Wielkiej Lechii oraz wzywania do powrotu do natury, blog obszerne publikacje poświęca właśnie reptilianom. Czytamy w nich między innymi:

Dlaczego Watykan (ekspozytura demonicznych Reptilian i „anielskich” Plejadian) od 1051 lat okupuje Polskę? Bo Polska jest kluczem do wyzwolenia nie tylko naszej przepięknej planety, nie tylko całego Układu Słonecznego, ale i wielkiej części Galaktyki Drogi Mlecznej spod okupacji. Tak, w całym Wszechświecie bój idzie teraz o Polskę, o dusze Lachów Polachów. A kluczem jest Łysa Góra i jej ukryte skarby w postaci Królewskich Krypt Starożytnych Władców Wielkiego Imperium Lechitów.

Oprócz budzących się Lachitów, Łysą Górą tak bardzo interesuje się illuminacki CERN oraz inni zainteresowani (loże, „służby”, rządy, Watykan). Teren Łysej Góry jest na bieżąco zdalnie monitorowany przez cywilizację Plejadian, która chętnie by widziała siebie jako zarządzającą planetą Ziemia, po bliskim już usunięciu z niej rasy gadziej. 

Nie dajcie się zwieść, plejadianie – kosmici pochodzący z gromady Plejad, od eonów toczący wielką wojnę z reptilianami – chociaż są wrogami jaszczurów, wcale nie są przyjaciółmi ludzi. Też chcą nas zniewolić.

Najlepszym dowodem na to, że blog odkrył prawdę, jest reakcja prawicowych mediów. Portal prawy.pl stara się zdyskredytować prawdziwą wiedzę o reptilianach, zarzucając jej propagatorom chęć skompromitowania innej prawdziwej wiedzy – tej o światowym spisku iluminacjo-masońskim. Mamy tu wymieszane fakty (iluminaci – inaczej masoni – naprawdę istnieją i już zaczęli tworzyć światowy rząd) i fikcję posuniętą do granic absurdu (kosmici udający ludzi). W ten sposób każdy kto usłyszy: światowy rząd i iluminaci ma skojarzyć to na zasadzie psa Pawłowa ze słowem reptilianie. Skutkiem będzie wybuch śmiechu i reakcja: Aha, to ci od kosmitów.

– Nieprzypadkowo popularyzatorem tej teorii jest lewak, który mówi o rzeczach, które prawica podejmuje z całą powagą – czytamy na prawy.pl. Oczywiście nie ma wątpliwości, że ta publikacja staje po stronie Watykanu i stara się za wszelką cenę ukryć prawdę o reptilianach.

Publicyści występujący w programach tv bagatelizują temat, choć przyznają że jaszczury rzeczywiście zdarzają się bardzo inteligentne i wypowiadają się o swoich poglądach z pazurem

Tylko nieliczni reptilianie wchodzą między nas. Większość żyje w ukryciu pod ziemią.

Amerykański inżynier Warren Schufelt opisał, jak za pomocą opracowanego przez siebie urządzenia, wykorzystującego promieniowanie rentgenowskie, wykrył pod Los Angeles sieć prastarych tuneli oraz złoża złota. Wyciągnął nawet fundusze na poszukiwania od władz miasta, którym obiecał podzielenie się wydobytym złotem. Niestety po dokonaniu odwiertu o głębokości 300 m fundusze się wyczerpały. A szkoda, bo z pewnością dostalibyśmy jednoznaczne potwierdzenie legend Indian Hopi, mówiących o ich braciach-wężach, mieszkających w podziemnych miastach w Arizonie, Kalifornii, Meksyku i Ameryce Środkowej.

Wedle dogłębnego researchu REO Prezydent Duda jednak NIE JEST jednym z nich, ale zależy mu bardzo na porozumieniu i zauważeniu negatywnej roli sędziów w tej sprawie

Te tunele mogą liczyć nawet 65 milionów lat i być pozostałością po dinozaurach, które ukryły się po tragicznym w skutkach uderzeniu asteroidy. Teraz, przez skąpstwo władz Miasta Aniołów, połączone z chęcią ukrycia prawdziwej wiedzy, już się tego nie dowiemy…

Reptilianie to jedna z najbardziej bzdurnych i absurdalnych teorii spiskowych.

Jest tak głupia, że aż śmieszna. Weszła do kultury masowej za sprawą kultowej gry i filmu z lat dziewięćdziesiątych Super Mario Bros. I jest dowodem na to, że nie ma takiego kretynizmu, w który nie uwierzyliby ludzie. Może nie wszyscy, może tylko kilka procent. Ale nawet te kilka procent, to kilkanaście milionów w liczbach bezwzględnych (w USA). Ja potraktowałem ją z przymrużeniem oka, jako humoreskę i sposób na oderwanie od poważnych tematów, jakie przytłaczają nas na co dzień.

BZDURA TYGODNIA

Tytuł Bzdury Tygodnia dostają wszystkie ataki na Jerzego Owsiaka i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wszystkim hejterom mimo wszystko życzę, żeby nigdy nie musieli korzystać ze sprzętu, zakupionego dzięki ofiarności ludzi i pracy tysięcy wolontariuszy. A wszystkich moich Czytelników gorąco namawiam, żeby po przeczytaniu tego tekstu i innych nowości na Reo.pl, ruszyli z domu (chociaż to niehandlowa niedziela), odnaleźli kogoś z puszką i wrzucili coś do niej, aby potem móc dumnie paradować z czerwonym serduszkiem. A jeśli nie chce się Wam z domu wychodzić, zawsze możecie wysłać coś przelewem albo wylicytować na aukcji.

*/ To pogląd powszechny wśród obywateli we wszystkich krajach świata i próby wiązania z konkretną ekipą rządową w Polsce lub jakimkolwiek innym kraju są absolutnie pozbawione podstaw.REO POLECA

LEWO także wkurza Owsiak

Krzysztof Garwatowski
Rocznik 1967. Eksharcerz, eksnauczyciel, obecnie dyrektor programowy w wydawnictwie Pink Press. Aktywnie działa w społeczności lokalnej na warszawskiej Białołęce. Wyznawca nauki i wielbiciel science-fiction.