Krzysztof Zawadzki prokurentem w Tauronie


Zarząd Taurona Polska Energia zdecydował 6 października o udzieleniu prokury Krzysztofowi Zawadzkiemu, byłemu wiceprezesowi spółki.

– Tauron jest zaangażowany w wiele projektów inwestycyjnych, które wymagają pozyskania finansowania. Mam nadzieję, że wkrótce rada nadzorcza powoła nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Wierzę, że Krzysztof Zawadzki będzie odpowiednim wsparciem w wielu istotnych sprawach związanych z rozwojem Grupy Tauron– powiedział Jerzy Kurella, prezes zarządu.

Krzysztof Zawadzki w branży energetycznej pracuje od 1996 roku. Karierę rozpoczął w Elektrowni Łagisza w Będzinie w pionie ekonomiczno-finansowym, był zastępcą głównego księgowego w Południowym Koncernie Energetycznym. Przez dwa lata, do sierpnia 2009 r., zajmował stanowisko dyrektora Departamentu Rachunkowości i Podatków – głównego księgowego w Tauron Polska Energia. Był wiceprezesem zarządu Tauron Polska Energia od sierpnia 2009 r. do 1 października 2015 r. Jest ekonomistą po katowickiej Akademii Ekonomicznej. Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta.

reo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here