Już wkrótce 5 Międzynarodowy Kongres Energii Odnawialnej greenPOWER

W dniach 23-24 września 2014 roku, w gmachu Politechniki Warszawskiej, odbędzie się piąty, jubileuszowy Międzynarodowy Kongres Energii Odnawialnej greenPower. Do 24 sierpnia bilety na Kongres można kupić w promocyjnych cenach.

Organizowany od 2009 roku Międzynarodowy Kongres Energii Odnawialnej greenPower, dzięki niekonwencjonalnemu spojrzeniu na kształtowanie przyszłości energetycznej oraz rolę w tych procesach rozproszonych, innowacyjnych źródeł energii, zyskał uznanie i szerokie grono sympatyków z Polski, Europy i świata. Kolejne edycje gromadziły w ciągu dwóch dni ponad 100 prelegentów i panelistów oraz niemal 1000 uczestników, co czyni Kongres greenPower największym wydarzeniem dla branży OZE w Polsce i Europie Wschodniej. Organizatorzy są przekonani, że tak jak w poprzednich latach, piąta edycja Kongresu stanie się ponownie platformą dla konstruktywnych i inspirujących spotkań przedstawicieli polityki, biznesu i nauki.

Organizatorzy Kongresu greenPower uznali, że tegoroczna edycja powinna zostać wykorzystana do przeprowadzenia konstruktywnej dyskusji nad energetycznymi wyzwaniami dla świata i regionu. Zasadniczym wątkiem tej dyskusji będzie możliwość zapewnienia długofalowego bezpieczeństwa energetycznego, zarówno w skali globalnej, jak też na terenie Polski, w tym dzięki synergicznej, a koniecznej „współpracy” energetyki konwencjonalnej i odnawialnej, a także nakreślenie sposobów rozwiązywania problemów systemowych czy scenariuszy rozwoju energetyki prosumenckiej

Kongres greenPower 2014 organizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Energii Odnawialnej, Fundację REO, Międzynarodowe Targi Poznańskie przy współpracy z Politechniką Warszawską. 5 jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 23-24 września w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

 

Do 24 sierpnia bilety na Kongres można kupić w promocyjnych cenach.

Więcej informacji: www.kongresgreenpower.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here