Innogy oferuje fotowoltaikę na raty


Wramach nowej oferty specjalnej innogy Polska oferuje klientom indywidualnym zakupinstalacji fotowoltaicznej w systemie ratalnym.

Innogy Polska, we współpracy z Alior Bankiem, od 1 marca wprowadza dlaklientów indywidualnych ofertę instalacji paneli fotowoltaicznych w systemieratalnym. Dla osób, które zdecydują się na podpisanieumowy, firma oferuje dodatkowo 3000 kWh energii elektrycznej za darmo dowykorzystania do końca 2018 roku. Jak informuje firma, przy maksymalnymczasie kredytowania 120 miesięcy i koszcie instalacji około 17 000 PLN brutto dlainstalacji o mocy 3kWp wysokość raty miesięcznej wynosi 210 zł.

Z kolei dla odbiorców biznesowych, innogy Polska oferuje możliwośćnabycia systemów fotowoltaicznych w drodze leasingu we współpracy zRaiffeisen-Leasing Polska.

– Biorąc pod uwagę, że system fotowoltaiczny po 25 latach traci na swejefektywności produkcyjnej maksymalnie 20% i nadal produkuję energię, to mówimyo technologii, która będzie przynosić nam oszczędności w gospodarstwie domowymw długim horyzoncie czasowym – dodaje Michał Skorupa, Kierownik Projektów fotowoltaicznych, innogyPolska.

Jak podkreśla innogy Polska, korzystanie z tejtechnologii ma również wymiar środowiskowy. Zerowa emisyjność produkcji energiioznacza, że do atmosfery nie trafiają gazy cieplarniane ani szkodliwe dlazdrowia pyły. Domowy system fotowoltaiczny o mocy 3,24 kWp oferuje nie tylko większąniezależność energetyczną i oszczędność finansową, pozwalając nawet na 100-procentowepokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną w gospodarstwie domowym. Umożliwiarównież redukcję o 2,6 tony CO2 w skali roku, co odpowiada ponadpółtorarocznemu poziomowi emisji tego gazu samochodu spalinowego.

Korzystanie z energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną niewiąże się z wymianą instalacji elektrycznej w budynku, a samo urządzenie jest bezobsługowe i praktycznie nie generujekosztów eksploatacyjnych.REO.pl

fot. Pixabay

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here