Greenpower – targowe nowości i wymiana doświadczeń

Poszukujesz innowacji z branży OZE? Targi Greenpower (26-28 maja) w Poznaniu, podczas których wystawia się ponad 200 firm, stanowią inspirację dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań. Wiele firm zaprezentuje rynkowe nowości, są wśród nich także laureaci konkursu o Złoty Medal MTP.

Obserwując rynek widać wyraźne ożywienie w segmencie fotowoltaiki. Dostępne w nowej perspektywie środki unijne na odnawialne źródła energii i ochronę środowiska w latach 2014 – 2020 zwiększyły zainteresowanie OZE. W tak dobrych nastrojach w dniach 26-28 maja branża spotyka się w Poznaniu podczas targów Greenpower.

Ekspozycję tegorocznych targów GREENPOWER tworzyć będzie oferta producentów i dostawców urządzeń dedykowanych wykorzystaniu energii słońca, wiatru, wody czy biopaliw. Uzupełnienie tematyki o targi EXPOPOWER, podczas których prezentowane są wyposażenia i systemy, a także aparatura i gotowe rozwiązania dla branży energetycznej, będzie stanowiło interesującą mieszankę sprzyjającą wymianie doświadczeń.

Rynkowe premiery

W Poznaniu zaprezentuje się ponad 200 firm z Polski, Austrii, Belgii, Niemiec, Chin, Holandii, Litwy, Rumunii, Włoch, Szwecji i Węgier. W pawilonie 8A wśród targowych nowości znajdziemy m.in. energooszczędny grzejnik elektryczny NOGEN, którego innowacyjność dostrzegło i nagrodziło jury tegorocznego konkursu o Złoty Medal MTP. Na ekspozycji ze znaczkiem „nowość” prezentowany będzie także SWEPs B649 czyli płytowy wymiennik ciepła. Więcej nowości na stronie www.greenpower.mtp.pl

Z Belgii do Poznania

Wśród wielu wydarzeń, które odbędą się podczas targów Greenpower, m.in. forum fotowoltaiki, konferencja na temat inwestycji w elektrownie wodne, seminarium o samowystarczalnym energetycznie gospodarstwie agroturystycznym czy Glob Pełen Energii, na szczególną uwagę zasługuje obecność Belgii. Seminarium „belgijskie rozwiązania w energii odnawialnej: doświadczenie i praktyka” będzie stanowiło solidną dawkę wiedzy popartą przykładami oraz praktyczne wskazówki, jak poruszać się na trudnym i skomplikowanym rynku OZE.

Omawiana tematyka to m.in.: fotowoltaika, technologie biogazowe, odzysk energii z odpadów, osadów i ścieków.

Program wszystkich wydarzeń targów Greenpower i Expopower można pobrać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here