Energia dla firm zachęca do produkcji energii na własne potrzeby


Energia dla firm wprowadza nową ofertę energetyczną dla biznesu – We Energy. Rozwiązanieto pozwala na odbieranie energii z sieci, a także produkcję energiielektrycznej z paneli fotowoltaicznych na własne potrzeby i sprzedaż jejnadwyżki do Energii dla firm.

Usługaobejmuje kompleksowe rozwiązanie w zakresie energii elektrycznej: instalacjępaneli fotowoltaicznych dopasowanych do wielkości zużycia energii przezprzedsiębiorcę, sprzedaż energii w okresie, kiedy instalacja nie pokrywazapotrzebowania (np. w nocy) i odkup nadwyżek energii (np. w dzień). Energiadla firm może również pośredniczyć w pozyskaniu finansowania zakupu instalacjifotowoltaicznej. Produkt jest dostosowany do wielkości i profilu zużyciaenergii w przedsiębiorstwie i jest tworzony na bazie profesjonalnego audytuenergetycznego. Eksperci Energii dla firm wspierają Klientów na każdym etapierealizacji projektu, przez co formalności zostały ograniczone do minimum –zapewnia firma.

Energiadla firm zapewnia, że korzystanie z oferty We Energy oznacza obniżenie dotychczasowych kosztówponoszonych na energię elektryczną, zwłaszcza po okresie spłaty instalacji,czyli po około pięciu-siedmiu latach. Dodatkowo, w zależności od rodzajuprowadzonej działalności, rozwiązanie może spowodować uniezależnienie się odenergii z sieci.

 

 

mat. pras.

fot. Pixabay

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here