Energetyczne serce bije w Poznaniu

Elita branży energetycznej w Poznaniu przez 3 dni targów Expopower i Greenpower (26-28 maja 2015) wspólnie szuka odpowiedzi na najbardziej aktualne pytania o przyszłość branży energetycznej. Zobacz co się dzieje w poznańskich pawilonach.

Cała energetyka spotyka się w Poznaniu. Targi Expopower i Greenpower skupiły w Poznaniu pokaźne grono gości z Polski i zagranicy – zarówno za sprawą wystawców w liczbie ponad 200 firm, jak i w postaci uczestników kilkudziesięciu seminariów, konferencji, a przede wszystkim Międzynarodowego Kongresu Naukowo-Przemysłowego Energia.21 oraz forum InnoPower-innowacje dla energetyki. Do Poznania zjechali przedstawiciele wszystkich grup energetycznych oraz wybitni specjaliści z branży – naukowcy i praktycy z sektora energetyki z Polski oraz z zagranicy.

Tematem przewodnim wydarzeń odbywających się na Expopower i Greenpower są innowacje. Duży ruch na stoiskach oraz pełne sale konferencyjne to dowód na to, że świat nauki i świat biznesu mają sobie wiele do zaoferowania.

Targi Expopower i Greenpower trwają od 26 do 28 maja. Zwiedzanie ekspozycji oraz udział w wydarzeniach targowych są bezpłatne (po rejestracji na www.mtp.24.pl ).

Polska, Austria, Belgia, Niemcy, Chiny, Holandia, Litwa, Rumunia, Włochy, Szwecja, Węgry – to kraje, z których firmy biorą udział w tegorocznej edycji majowych targów Expopower i Greenpower.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here