Enea sprzedaje gaz dla firm, planuje dla odbiorców indywidualnych

Gaz ziemny od spółki Enea popłynął do pierwszych klientów na początku października. Firma oferuje błękitne paliwo w formule dual-fuel, czyli w połączeniu z energią elektryczną. Ma już umowy z kilkunastoma dużymi klientami. Nowa oferta skierowana jest do firm, a już w przyszłym roku skorzystają z niej odbiorcy indywidualni.

Możliwość zakupu gazu wraz z energią elektryczną od Enei jest dostępna w całym kraju dla wszystkich klientów podłączonych do sieci dystrybucyjnej Operatora PSG Sp. z o.o. Warunki dostaw i parametry techniczne gazu są takie same, jak te gwarantowane przez tradycyjnego dostawcy tego paliwa. Enea pozyskuje gaz oferowany na Towarowej Giełdzie Energii, co pozwala uzyskać konkurencyjne ceny, ale również gwarantuje pełne bezpieczeństwo dostaw – zapewniają przedstawiciele spółki.

– Wprowadzenie tego produktu na rynek odbyło się zgodnie z planem, ale zainteresowanie tym, co proponujemy przekroczyło nasze oczekiwania. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenia z rynku energii i uzupełniamy w ten sposób portfel konkurencyjnych produktów. Będziemy konsekwentnie rozwijali naszą ofertę, zgodnie z oczekiwaniami klientów– podkreśla Grzegorz Kinelski, wiceprezes Enei ds. handlowych.

Redakcja reo.pl
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here