Chile zainteresowane polskimi zielonymi technologiami

Celem zagranicznych misji handlowych, organizowanych w ramach projektu GreenEvo, jest pomoc polskim innowacyjnym firmom w nawiązaniu współpracy biznesowej. Chile, jako kierunek misji, zostało wskazane w analizie przygotowanej dla projektu GreenEvo. Duże zainteresowanie polskimi rozwiązaniami potwierdziło jej wyniki.

 https://www.youtube.com/watch?v=zzH8uVILVnc

Chile to jednak niejedyny kraj, który w tym roku odwiedziły polskie firmy skupione w ramach projektu GreenEvo. Tegoroczne misje handlowe objęły również takie państwa jak m.in.: Algiera, Malezja, Turcja, Ukraina, Wietnam oraz Rosja. Podczas wyjazdów polskie firmy biorą udział w spotkaniach z przedstawicielami ministerstw, lokalnymi przedsiębiorcami, uczestniczą w wybranych targach i seminariach dotyczących innowacyjnych technologii. Program misji jest tak układany, by maksymalnie wykorzystać czas na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii to autorski projekt Ministerstwa Środowiska. Jego celem jest promocja i pomoc w międzynarodowym transferze polskich technologii środowiskowych. Uczestnictwo w projekcie gwarantuje firmom szkolenia i usługi doradcze, pomoc w udoskonalaniu oferty tak, by jak najlepiej zaspokajać oczekiwania zagranicznych kontrahentów, a także udział w zagranicznych misjach handlowych. Istotna jest również wartość marki GreenEvo. Dotychczas odbyły się trzy edycje programu, w ramach których wyłoniono 40 zwycięskich firm. Kolejna edycja już wkrótce.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here