Ambasada RP w Dublinie zaprasza polskich producentów OZE na wystawę The Energy Show 2014

Ambasada RP w Dublinie zaprasza polskich producentów z sektora OZE do bezpłatnego udziału w wystawie energii odnawialnej Energy Show w marcu br.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie organizuje stoisko na wystawie energii odnawialnej Energy Show w dniach 12-13 marca 2014 r. Propozycję bezpłatnego udziału Ambasada kieruje do wszystkich polskich producentów (wytwarzających swoje produkty w Polsce) i usługodawców.

Ambasada oferuje: możliwość bezpłatnego wejścia na targi i korzystanie ze stoiska do prowadzenia rozmów handlowych; bezpłatną pomoc w wyszukaniu potencjalnych klientów; zaproszenie irlandzkich klientów na targi (bezpłatnie); sugestie odnośnie zakwaterowania w Dublinie (bezpłatnie); informacje praktyczne odnośnie miejskich środków komunikacji na trasie lotnisko w Dublinie – hotel/ targi (bezpłatnie).

Istnieje także możliwość bezpłatnej prezentacji materiałów marketingowych na stoisku Ambasady. Adres do wysyłki: Embassy of Poland, 4 the Vicarage, St. John’s Road, Sandymount, Dublin 4, Ireland.

Firmy, które chciałyby skorzystać ze stoiska, są proszone o zgłoszenie tego zamiaru najpóźniej na 10 dni przed targami na adres e-mail: dublin@trade.gov.pl. W przypadku dużej liczby zgłoszeń możliwe jest wprowadzenie grafiku obecności na stoisku w celu zapewnienia optymalnych warunków dla prezentacji poszczególnych firm.

Dodatkowe informacje na temat targów: http://www.seai.ie/News_Events/Energy_Show.

 

Redakcja reo.pl
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here