Do 13 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do kolejnej edycji ABSL Start-Up Challenge. Konkurs, organizowany przez Związek Liderów Usług Biznesowych, pomaga nowatorskim start-upom w promocji i pozyskaniu finansowania na rozwój firmy.

Turniej jest trzyetapowy. Podczas pierwszego jury weryfikuje nadesłane zgłoszenia. Najciekawsze mają szansę zaprezentować się w trakcie półfinałowych wydarzeń zaplanowanych między innymi w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Łodzi. Zwycięzcy eliminacji regionalnych zmierzą się w finale, w trakcie czerwcowej ABSL Conference Poland. The place to grow w Poznaniu. To niezwykła okazja dla początkujących przedsiębiorców do przedstawienia się potencjalnym partnerom biznesowym i globalnym inwestorom.

I szansa na spotkanie z gościem honorowym wydarzenia. W poprzednich latach galę konferencji uświetniali wystąpieniami między innym David Cameron, Condoleezza Rice czy Madeleine Albright. W tym roku na scenie pojawi się Simon Sinek – teoretyk zarządzania i światowa gwiazda coachingu biznesowego.

Wygrani tego etapu konkursu pojadą na odbywający się w ramach London Tech Week 2018, Polish Tech Day. Odbywający się w Londynie festiwal innowacyjnych technologii jest jednym z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu na świecie. Młodzi menedżerowie mają tu wyjątkową szansę zaprezentowania się i nawiązania współpracy z potencjalnymi klientami, inwestorami czy liderami rynku. Dla początkujących start-upów to niepowtarzalna okazja na zdobycie kontaktów, które otworzyć mogą młodemu biznesowi zupełnie nowe perspektywy.

Prestiż konkursu potwierdzają jego wygrani z poprzednich lat. – Dzięki udziałowi w ABSL Start-Up Challenge i zdobyciu nagrody Public Choice nawiązaliśmy współpracę z grupą firm świadczących usługi biznesowe. Gorąco polecam udział w Startup Challenge start-upom proponującym innowacje dla branży outsourcingowej – mówi Tadeusz Chruściel, CEO Scanye, który oferuje zastosowanie sztucznej inteligencji w księgowości.

Ubiegłoroczną edycję ABSL zwyciężył ChallengeRocket.com, start-up proponujący niestandardowe rozwiązania w systemie rekrutacji, oparte na kreatywnych wyzwaniach technologicznych i hackathonach. W tym roku organizatorzy stawiają przede wszystkim na start-upy z obszarów: fintech & blockchain, HR, marketing i komunikacja oraz robotyzacja. Szczegółowe informacje i możliwość zgłoszenia uzyskacie na stronie www.startupchallenge.pl. Powodzenia!

 


Źródło: ABSL